EQUITONE
Projektsalg
Oslo Ø, Akerhus Ø,
Hedemark & Østfold

 

EQUITONE
Prosjektsalg
Oslo V, Akershus V,
Buskerud, Vestfold,
Oppland & Telemark

 

 

 

Terje Sameien
Mob.: +47 99 56 19 73
terje.sameien@etexgroup.com

 

 

Børge Samuelsen
Mob.: +47 91 56 43 20
borge.samuelsen@etexgroup.com

 

 

 

EQUITONE
Midt- og 
Nord-Norge

 

EQUITONE
Sør- og
Vestlandet

 

CEDRAL
forhandleransvarlig

 

Morten Ivar Fuglemsmo
Mob.: +47 90 10 35 91
morten.i.fuglemsmo@etexgroup.com

 

Reidar Mesel
Mob.:+47 40404042
reidar.mesel@etexgroup.com

 

Hans-Otto Rognstad
Mob.: +47 91 30 05 43
 hans-otto.rognstad@etexgroup.com

 

SALGSSJEF
EQUITONE

 

Salgssjef
CEDRAL

 

 

 

Brian Christensen
+45 73661853
 brian.christensen@etexgroup.co

 

 

Michael Madsen
+45 73661988
michael.madsen@etexgroup.com

 

 

 

 

 

 

ivarsson . Postboks 222 . N-0614 Oslo . T: +47 21 09 66 00 . F: +47 21 09 66 05 . M: ivarsson@ivarsson.no

Vi bruker informasjonskapsler på våre hjemmesider

Vi bruker informasjonskapsler for å bedre brukeropplevelsen og gjøre det enklere for deg og andre å bruke vår hjemmeside.
Ved å trykke videre på siden, aksepterer du at vi kan bruke informasjonskapsler for å logge din atferd på siden.
Jeg vil gjerne lese mer om informasjonskapsler